CRCW0402137KCHEDP
MFR.Part #
CRCW0402137KCHEDP
JLCPCB Part #
C4215162
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS