CRCW0402130RDHEDP
MFR.Part #
CRCW0402130RDHEDP
JLCPCB Part #
C4065183
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS