CRCW040212K1FKTD
MFR.Part #
CRCW040212K1FKTD
JLCPCB Part #
C1854713
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount