CRCW0402120KJNEDHP
MFR.Part #
CRCW0402120KJNEDHP
JLCPCB Part #
C4064957
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS