CRCW0402107RFKEDHP
MFR.Part #
CRCW0402107RFKEDHP
JLCPCB Part #
C4187803
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS