CRCW0201887RFKED
MFR.Part #
CRCW0201887RFKED
JLCPCB Part #
C4171095
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS