CRCW0201787KFNED
MFR.Part #
CRCW0201787KFNED
JLCPCB Part #
C4024498
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS