CRCW0201787KFKED
MFR.Part #
CRCW0201787KFKED
JLCPCB Part #
C2115843
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 30V 50mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS