CRCW020169K8FKED
MFR.Part #
CRCW020169K8FKED
JLCPCB Part #
C2115210
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 30V 50mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS