CRCW02014K70JNED
MFR.Part #
CRCW02014K70JNED
JLCPCB Part #
C2073629
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 30V 4.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS