CRCW020115K8FKED
MFR.Part #
CRCW020115K8FKED
JLCPCB Part #
C3985482
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS