CRCW0201147RFKED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0201147RFKED
JLCPCB Part #
C2115747
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 30V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS