CRCW0201100KJNED
MFR.Part #
CRCW0201100KJNED
JLCPCB Part #
C2073624
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 30V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS