CRCW0201100KFNEI
MFR.Part #
CRCW0201100KFNEI
JLCPCB Part #
C4299137
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS