CRA12E0833K60JTR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA12E0833K60JTR
Description
125mW 3.6kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS