CRA12E083160RJTR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA12E083160RJTR
Description
125mW 160Ω 4 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS