CRA04S0434K70JTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA04S0434K70JTD
Description
2 4 4.7kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS