CRA04P08310R0JTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRA04P08310R0JTD
Description
10Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS