CPW1010R00JE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPW1010R00JE14
JLCPCB Part #
C1494793
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 10Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS