CPW05220R0JB14
MFR.Part #
CPW05220R0JB14
JLCPCB Part #
C1480223
Description
-65℃~+275℃ 220Ω 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors