CPW033R000FB143
MFR.Part #
CPW033R000FB143
JLCPCB Part #
C1480307
Description
-65℃~+275℃ 3W 3Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors