CPR20R8200KE10
MFR.Part #
CPR20R8200KE10
JLCPCB Part #
C1485877
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 20W 820mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS