CPR2043R00JE10
MFR.Part #
CPR2043R00JE10
JLCPCB Part #
C1486306
Description
-65℃~+275℃ 20W 43Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS