CPR20360R0KE10
MFR.Part #
CPR20360R0KE10
JLCPCB Part #
C1485698
Description
-65℃~+225℃ 20W 360Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS