CPR202R000JF10
MFR.Part #
CPR202R000JF10
JLCPCB Part #
C1486124
Description
-65℃~+275℃ 20W 2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS