CPR101R200KF10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR101R200KF10
Description
-65℃~+275℃ 1.2Ω 10W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS