CPR0775R00KE10
MFR.Part #
CPR0775R00KE10
JLCPCB Part #
C1486483
Description
-65℃~+275℃ 75Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS