CPR076R800KE10
MFR.Part #
CPR076R800KE10
JLCPCB Part #
C1486487
Description
-65℃~+275℃ 6.8Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS