CPR05R1600KE31
MFR.Part #
CPR05R1600KE31
JLCPCB Part #
C1430000
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 160mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS