CPR0556R00KE31
MFR.Part #
CPR0556R00KE31
JLCPCB Part #
C1430047
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 56Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS