CPR05360R0JE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR05360R0JE14
JLCPCB Part #
C1479771
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 360Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS