CPR0530R00KE31
MFR.Part #
CPR0530R00KE31
JLCPCB Part #
C1430331
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 30Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS