CPR051K200JE66
MFR.Part #
CPR051K200JE66
JLCPCB Part #
C1403499
Description
-65℃~+225℃ 1.2kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS