CPR0516R00JE31
MFR.Part #
CPR0516R00JE31
JLCPCB Part #
C1430349
Description
-65℃~+275℃ 16Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS