CPR03R2200JE14
MFR.Part #
CPR03R2200JE14
JLCPCB Part #
C1482845
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS