CPR034R700KE31
MFR.Part #
CPR034R700KE31
JLCPCB Part #
C3558077
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 3W 4.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS