CPR03330R0KE14
MFR.Part #
CPR03330R0KE14
JLCPCB Part #
C3369245
Description
-65℃~+225℃ 330Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS