CPR032R200JE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR032R200JE14
Description
-65℃~+275℃ 2.2Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS