CPR0324R00KE14
MFR.Part #
CPR0324R00KE14
JLCPCB Part #
C1480640
Description
-65℃~+275℃ 24Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS