CPR03120R0JE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR03120R0JE14
JLCPCB Part #
C3361211
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 120Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS