CPL10R0100JB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPL10R0100JB14
JLCPCB Part #
C1496456
Package
Plugin,D8.7xL47.6mm
Description
-65℃~+275℃ 10MΩ 10W ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.7xL47.6mm Through Hole Resistors ROHS