CPCF053K300GB31
MFR.Part #
CPCF053K300GB31
JLCPCB Part #
C1437276
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 3.3kΩ 5W Metal Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors