CPCF052K400KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPCF052K400KE66
Description
-65℃~+225℃ 2.4kΩ 5W Metal Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS