CPCC0316R00JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPCC0316R00JE66
Description
-65℃~+275℃ 16Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS