CP0020500R0JE31
MFR.Part #
CP0020500R0JE31
JLCPCB Part #
C1424956
Description
-65℃~+275℃ 20W 500Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS