CP00202K200JE14
MFR.Part #
CP00202K200JE14
JLCPCB Part #
C1490038
Description
-65℃~+275℃ 2.2kΩ 20W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS