CP0020110R0KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0020110R0KE66
JLCPCB Part #
C19512924
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 110Ω 20W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS