CP00154K700JE66
MFR.Part #
CP00154K700JE66
JLCPCB Part #
C19447887
Description
-65℃~+225℃ 15W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS