CP00153R300KE14
MFR.Part #
CP00153R300KE14
JLCPCB Part #
C1497121
Description
-65℃~+275℃ 15W 3.3Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS