CP00151K500KE66
MFR.Part #
CP00151K500KE66
JLCPCB Part #
C19545718
Description
-65℃~+225℃ 1.5kΩ 15W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS